Servisný formulár pre našich klientov

Prostredníctvom tohto formuláru nám možete posielať rôzne podnetné informácie, otázky alebo požiadavky ohľadne prenájmu. Taktiež je určený na zasielanie na servisné a technické záležitosti bytov, nahlasovanie porúch.

Nezabudnite vyplniť správne všetky polia, v opačnom prípade nemusí byť vaša správa akceptovaná.

  • informácie, otázky, na ktoré vám odpovieme
  • podnety
  • servisné a technické záležitosti, nahlasovanie porúch

Odoslaním tohto dotazníka udeľujem prevádzkovateľovi PRESTIGE PARK TRNAVA, s.r.o. , Sladovnícka 15, 917 01 Trnava, IČO: 36 845 159 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel zaevidovania do firemnej databázy záujemcov o ubytovanie, a to na čas 1 roka. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Ako dotknutá osoba zároveň vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR). Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a boli poskytnuté slobodne.

 Vaše pravá zmysle zákona sú TU

Prevádzkovateľ PRESTIGE PARK TRNAVA, s.r.o. Vás chce uistiť, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

Copyright PRESTIGE PARK TRNAVA s.r.o. 2017 | web: fg AteliérTOPlist